ELJ-FD1R5KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FD1R5KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.5UH 150MA 1.85 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-FD1R5KF Panasonic
    ELJ-FD1R5KF Panasonic
    ELJ-FD1R5KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FD1R5KF is described as FIXED IND 1.5UH 150MA 1.85 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM