ELJ-FD1R2KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FD1R2KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.2UH 155MA 1.6 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-FD1R2KF Panasonic
    ELJ-FD1R2KF Panasonic
    ELJ-FD1R2KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FD1R2KF is described as FIXED IND 1.2UH 155MA 1.6 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM