ELJ-FC680JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC680JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 70MA 16.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,216
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC680JF Panasonic
    ELJ-FC680JF Panasonic
    ELJ-FC680JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC680JF is described as FIXED IND 68UH 70MA 16.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM