ELJ-FC560JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC560JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 56UH 75MA 12.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,510
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC560JF Panasonic
    ELJ-FC560JF Panasonic
    ELJ-FC560JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC560JF is described as FIXED IND 56UH 75MA 12.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS