ELJ-FC4R7JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC4R7JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 125MA 1.55 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,383
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC4R7JF Panasonic
    ELJ-FC4R7JF Panasonic
    ELJ-FC4R7JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC4R7JF is described as FIXED IND 4.7UH 125MA 1.55 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F