ELJ-FC3R9KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC3R9KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.9UH 130MA 1.4 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,143
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC3R9KF Panasonic
    ELJ-FC3R9KF Panasonic
    ELJ-FC3R9KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC3R9KF is described as FIXED IND 3.9UH 130MA 1.4 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.