ELJ-FC3R3KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC3R3KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 135MA 1.3 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 23,276
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC3R3KF Panasonic
    ELJ-FC3R3KF Panasonic
    ELJ-FC3R3KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC3R3KF is described as FIXED IND 3.3UH 135MA 1.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"