ELJ-FC390JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC390JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 39UH 90MA 9.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,688
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC390JF Panasonic
    ELJ-FC390JF Panasonic
    ELJ-FC390JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC390JF is described as FIXED IND 39UH 90MA 9.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK