ELJ-FC2R7KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC2R7KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.7UH 145MA 1.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,688
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC2R7KF Panasonic
    ELJ-FC2R7KF Panasonic
    ELJ-FC2R7KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC2R7KF is described as FIXED IND 2.7UH 145MA 1.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.