ELJ-FC2R7JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC2R7JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.7UH 145MA 1.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,036
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC2R7JF Panasonic
    ELJ-FC2R7JF Panasonic
    ELJ-FC2R7JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC2R7JF is described as FIXED IND 2.7UH 145MA 1.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V