ELJ-FC2R2KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC2R2KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 155MA 1.05 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,436
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC2R2KF Panasonic
    ELJ-FC2R2KF Panasonic
    ELJ-FC2R2KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC2R2KF is described as FIXED IND 2.2UH 155MA 1.05 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"