ELJ-FC2R2JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC2R2JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 155MA 1.05 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 63,738
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC2R2JF Panasonic
    ELJ-FC2R2JF Panasonic
    ELJ-FC2R2JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC2R2JF is described as FIXED IND 2.2UH 155MA 1.05 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE