ELJ-FC270KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC270KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 27UH 115MA 6.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-FC270KF Panasonic
    ELJ-FC270KF Panasonic
    ELJ-FC270KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC270KF is described as FIXED IND 27UH 115MA 6.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH