ELJ-FC270JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC270JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 27UH 115MA 6.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,102
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC270JF Panasonic
    ELJ-FC270JF Panasonic
    ELJ-FC270JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC270JF is described as FIXED IND 27UH 115MA 6.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH