ELJ-FC220KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC220KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 60MA 6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,842
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC220KF Panasonic
    ELJ-FC220KF Panasonic
    ELJ-FC220KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC220KF is described as FIXED IND 22UH 60MA 6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH