ELJ-FC1R8JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC1R8JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.8UH 160MA 950 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,239
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC1R8JF Panasonic
    ELJ-FC1R8JF Panasonic
    ELJ-FC1R8JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC1R8JF is described as FIXED IND 1.8UH 160MA 950 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    MIC INLINE 1 BUTTON W/RUBBER CBL
    PLUG / SOCKET
    Mallory Sonalert
    CONTROL MANUAL VOLUME
    Mallory Sonalert
    GASKET NEMA 4X FOR 1SC SERIES
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    MOD USB FLASH DRV INTRFACE W/LID
    ACOUSTIC DAMPER YELLOW 4700OHMS
    ACOUSTIC DAMPER 1500 OHMS