ELJ-FC1R5KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC1R5KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.5UH 170MA 850 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,594
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC1R5KF Panasonic
    ELJ-FC1R5KF Panasonic
    ELJ-FC1R5KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC1R5KF is described as FIXED IND 1.5UH 170MA 850 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE