ELJ-FC180JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC180JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 18UH 65MA 5.4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,768
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC180JF Panasonic
    ELJ-FC180JF Panasonic
    ELJ-FC180JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC180JF is described as FIXED IND 18UH 65MA 5.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A