ELJ-FC150KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC150KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15UH 70MA 5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,684
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC150KF Panasonic
    ELJ-FC150KF Panasonic
    ELJ-FC150KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC150KF is described as FIXED IND 15UH 70MA 5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"