ELJ-FC101KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC101KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 100UH 60MA 21 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,085
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC101KF Panasonic
    ELJ-FC101KF Panasonic
    ELJ-FC101KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC101KF is described as FIXED IND 100UH 60MA 21 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.