ELJ-FC101JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC101JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 100UH 60MA 21 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,920
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC101JF Panasonic
    ELJ-FC101JF Panasonic
    ELJ-FC101JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC101JF is described as FIXED IND 100UH 60MA 21 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE