ELJ-FC100KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC100KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10UH 80MA 3.7 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 32,232
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC100KF Panasonic
    ELJ-FC100KF Panasonic
    ELJ-FC100KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC100KF is described as FIXED IND 10UH 80MA 3.7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.