ELJ-FC100JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC100JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10UH 80MA 3.7 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,502
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC100JF Panasonic
    ELJ-FC100JF Panasonic
    ELJ-FC100JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC100JF is described as FIXED IND 10UH 80MA 3.7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE