ELJ-FB8R2MF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB8R2MF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 8.2UH 250MA 1.6 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 448
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB8R2MF Panasonic
    ELJ-FB8R2MF Panasonic
    ELJ-FB8R2MF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB8R2MF is described as FIXED IND 8.2UH 250MA 1.6 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE