ELJ-FB8R2KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB8R2KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 8.2UH 250MA 1.6 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,824
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB8R2KF Panasonic
    ELJ-FB8R2KF Panasonic
    ELJ-FB8R2KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB8R2KF is described as FIXED IND 8.2UH 250MA 1.6 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM