ELJ-FB6R8KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB6R8KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 6.8UH 310MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB6R8KF Panasonic
    ELJ-FB6R8KF Panasonic
    ELJ-FB6R8KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB6R8KF is described as FIXED IND 6.8UH 310MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL