ELJ-FB681JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB681JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 680UH 50MA 39 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,446
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB681JF Panasonic
    ELJ-FB681JF Panasonic
    ELJ-FB681JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB681JF is described as FIXED IND 680UH 50MA 39 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS