ELJ-FB680KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB680KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 115MA 5.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 896
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB680KF Panasonic
    ELJ-FB680KF Panasonic
    ELJ-FB680KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB680KF is described as FIXED IND 68UH 115MA 5.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.