ELJ-FB5R6KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB5R6KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 5.6UH 330MA 880 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,288
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB5R6KF Panasonic
    ELJ-FB5R6KF Panasonic
    ELJ-FB5R6KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB5R6KF is described as FIXED IND 5.6UH 330MA 880 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM