ELJ-FB561KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB561KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 560UH 50MA 35 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-FB561KF Panasonic
    ELJ-FB561KF Panasonic
    ELJ-FB561KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB561KF is described as FIXED IND 560UH 50MA 35 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM