ELJ-FB561JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB561JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 560UH 50MA 35 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,322
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB561JF Panasonic
    ELJ-FB561JF Panasonic
    ELJ-FB561JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB561JF is described as FIXED IND 560UH 50MA 35 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ