ELJ-FB4R7KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB4R7KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 350MA 810 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,271
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB4R7KF Panasonic
    ELJ-FB4R7KF Panasonic
    ELJ-FB4R7KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB4R7KF is described as FIXED IND 4.7UH 350MA 810 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC