ELJ-FB471JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB471JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 470UH 55MA 31 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 47,901
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB471JF Panasonic
    ELJ-FB471JF Panasonic
    ELJ-FB471JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB471JF is described as FIXED IND 470UH 55MA 31 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE