ELJ-FB3R9MF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB3R9MF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.9UH 360MA 740 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB3R9MF Panasonic
    ELJ-FB3R9MF Panasonic
    ELJ-FB3R9MF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB3R9MF is described as FIXED IND 3.9UH 360MA 740 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA