ELJ-FB3R3MF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB3R3MF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 380MA 660 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-FB3R3MF Panasonic
    ELJ-FB3R3MF Panasonic
    ELJ-FB3R3MF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB3R3MF is described as FIXED IND 3.3UH 380MA 660 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM