ELJ-FB3R3KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB3R3KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 380MA 660 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,602
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB3R3KF Panasonic
    ELJ-FB3R3KF Panasonic
    ELJ-FB3R3KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB3R3KF is described as FIXED IND 3.3UH 380MA 660 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.