ELJ-FB391JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB391JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 390UH 70MA 19 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 219,811
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB391JF Panasonic
    ELJ-FB391JF Panasonic
    ELJ-FB391JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB391JF is described as FIXED IND 390UH 70MA 19 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V