ELJ-FB2R7MF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB2R7MF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.7UH 400MA 610 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-FB2R7MF Panasonic
    ELJ-FB2R7MF Panasonic
    ELJ-FB2R7MF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB2R7MF is described as FIXED IND 2.7UH 400MA 610 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.