ELJ-FB2R2MF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB2R2MF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 410MA 610 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-FB2R2MF Panasonic
    ELJ-FB2R2MF Panasonic
    ELJ-FB2R2MF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB2R2MF is described as FIXED IND 2.2UH 410MA 610 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM