ELJ-FB270JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB270JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 27UH 185MA 2.9 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,193
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB270JF Panasonic
    ELJ-FB270JF Panasonic
    ELJ-FB270JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB270JF is described as FIXED IND 27UH 185MA 2.9 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM