ELJ-FB1R8KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB1R8KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.8UH 410MA 610 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,973
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB1R8KF Panasonic
    ELJ-FB1R8KF Panasonic
    ELJ-FB1R8KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB1R8KF is described as FIXED IND 1.8UH 410MA 610 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE