ELJ-FB1R5KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB1R5KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.5UH 430MA 610 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,776
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB1R5KF Panasonic
    ELJ-FB1R5KF Panasonic
    ELJ-FB1R5KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB1R5KF is described as FIXED IND 1.5UH 430MA 610 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"