ELJ-FB1R0KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB1R0KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1UH 470MA 520 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,168
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB1R0KF Panasonic
    ELJ-FB1R0KF Panasonic
    ELJ-FB1R0KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB1R0KF is described as FIXED IND 1UH 470MA 520 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"