ELJ-FB181JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB181JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 180UH 85MA 13 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 138,578
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB181JF Panasonic
    ELJ-FB181JF Panasonic
    ELJ-FB181JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB181JF is described as FIXED IND 180UH 85MA 13 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM