ELJ-FB180KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB180KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 18UH 205MA 2.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,680
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB180KF Panasonic
    ELJ-FB180KF Panasonic
    ELJ-FB180KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB180KF is described as FIXED IND 18UH 205MA 2.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE