ELJ-FB150KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB150KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15UH 215MA 2.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB150KF Panasonic
    ELJ-FB150KF Panasonic
    ELJ-FB150KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB150KF is described as FIXED IND 15UH 215MA 2.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE