ELJ-FB150JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB150JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15UH 215MA 2.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,760
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB150JF Panasonic
    ELJ-FB150JF Panasonic
    ELJ-FB150JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB150JF is described as FIXED IND 15UH 215MA 2.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"