ELJ-FB120KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB120KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12UH 225MA 1.9 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-FB120KF Panasonic
    ELJ-FB120KF Panasonic
    ELJ-FB120KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB120KF is described as FIXED IND 12UH 225MA 1.9 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM