ELJ-FB102KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB102KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1MH 40MA 53 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,032
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB102KF Panasonic
    ELJ-FB102KF Panasonic
    ELJ-FB102KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB102KF is described as FIXED IND 1MH 40MA 53 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM