ELJ-FB101KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB101KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 100UH 105MA 8.8 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-FB101KF Panasonic
    ELJ-FB101KF Panasonic
    ELJ-FB101KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB101KF is described as FIXED IND 100UH 105MA 8.8 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.